Як проходить лікування наркоманії в харківському центрі «Реванш +»?

Пройти повноцінне, професійне лікування наркоманії в Харкові пропонує реабілітаційний центр «Реванш +». Досвідчені фахівці, використовуючи найефективніші та інноваційні методики, допоможуть назавжди позбутися від наркотичної залежності, почавши життя з чистого аркуша.

Діагностика

Лікування наркоманії починається з попередньої діагностики. Комплексне (лабораторне та інструментальне) медичне обстеження дозволяє визначити фізичний стан пацієнта, ступінь ураження організму, наявність або відсутність супутніх захворювань, стадію наркозалежності та вид вживаних речовин.

Психологічні тести й бесіди дають можливість зрозуміти причини, що підштовхнули людину до вживання наркотиків, його характер і темперамент, наявність можливої психологічної схильності до наркоманії.

На підставі отриманих результатів для пацієнта розробляється індивідуальний терапевтичний курс, що включає в себе медикаментозне лікування і психологічну реабілітацію.

Медикаментозне лікування при наркозалежності

У першу чергу проводиться процедура детоксикації. За допомогою очищувальних крапельниць з організму хворого виводяться залишки наркотиків, шкідливі сполуки, токсичні речовини. Програма Детокс дозволяє купірувати стан наркотичної ломки, поліпшити самопочуття пацієнта, а також тимчасово придушити тягу до вживання штучних допінгів.

Повне очищення і відновлення фізичного здоров’я передбачає правильне дієтичне харчування, спортивні тренування, дотримання режиму дня, вітамінотерапію, прийом сорбентів. У деяких випадках потрібне проведення антидотної терапії, кодування від наркотичної залежності. Пацієнту також можуть бути призначені знеболюючі, седативні, снодійні препарати, імуномодулятори.

Під час перебування у клініці лікарі займаються лікуванням захворювань, які розвинулися на тлі тривалого вживання наркотичних речовин. Проводяться заходи, спрямовані на відновлення нормального стану функціонування внутрішніх органів і систем, підвищення працездатності пацієнта.

Психокорекція

Психологічна реабілітація — основний етап лікування наркотичної залежності. Пацієнти займаються у групах взаємодопомоги за принципами всесвітньо відомої програми «12 кроків», працюють з психологом індивідуально, відвідують сеанси сімейного системного психоаналізу. Хороший ефект дають такі методики, як арт-, гештальт і працетерапія.

Метою реабілітації є усунення психологічної залежності пацієнта від вживання наркотичних речовин, формування здорових мотивацій. Після закінчення лікувального курсу лікарі харківського відділення наркологічного центру «Реванш +» https://lechenie-narkomanii.kharkov.ua/ надають своїм випускникам терапевтичний супровід, спрямоване на швидку, комфортну адаптацію в соціумі та профілактику можливого рецидиву.

Комментарии запрещены.